Tento balík obsahuje najviac zo všetkých balíkov. Dĺžka výsledného videa je 90-120 minút. Na Vašu svadbu prídu dvaja profesionálni kameramani s dvoma kamerami + dron.

Filmuje sa:

Kameramani natáčajú do 1:00 hod ráno. Balík obsahuje 2 klipy. Klip z celej svadby a klip z prechádzky a fotenia. Svadobné video v 4K rozlíšení si môžete vybrať pri objednávaní cez objednávkový formulár.

cloud_done

Cloud

Výsledné video z Vašej svadby bude uložené na Cloude. To znamená, že si ho môžete pozrieť z akéhokoľvek zariadenia (mobil, tablet, počítač, televízor), kedykoľvek a kdekoľvek. Jediné čo potrebujete je pripojenie na internet. Vaša svadba bude na cloude umiestnená až 6 mesiacov. Počas tejto doby si môžete svadobné video kedykoľvek bezplatne stiahnuť do svojho zariadenia.

usb

USB Flash disk

Celé video zo svadby aj s krátkym videoklipom navyše dostanete aj na USB Flash disku vo Full HD kvalite.

add_box

Doplnkové služby

Natáčanie prechádzky mimo svadobný deň: 50 €
Natáčanie po 1:00 hod ráno: 30 € (za každú začatú hodinu)
Natáčanie v 4K rozlíšení: 100 €
DVD disk: 10 €
Blu-ray disk: 20 €

Ukážka zo svadobného balíka Golden Star

Čo povedali klienti, ktorí si už nás objednali

DENISKA

Video bolo perfektné. Taktiež aj komunikácia a prístup. Nápady kameramana taktiež skvelé 🙂 Sme úplne spokojní s manželom a odporúčam vrelo aj ďalším párom 🙂

KATKA A LUKÁŠ

Na kameramanovi sme si dali záležať a určite sme sa rozhodovali aj na základe referencií. Musíme povedať, že náš výber bol skvelý a zodpovedal našej predstave. Jano ukázal veľkú dávku profesionality, kamarátsky a ľudský prístup. Výsledkom bolo veľmi kvalitne spracované video vo Full HD, na ktoré sme skutočne nemuseli dlho čakať. Spracovanie a efekty ocenili aj naši známi, ktorí si už s nami video stihli pozrieť. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za zachytenie nášho svadobného dňa.   

BIBIANA BEREGHÁZYOVÁ

Janko, zo srdca Ti ďakujeme za úžasne video z našej svadby. Ďakujeme za všetok čas, ktorý si nám venoval, za profesionalitu a hlavne za tvoju veľkú ochotu vo všetkom nám vyhovieť.😊 Určite odporúčame !!!

Kalendár obsadenosti

Na záver si ešte skontrolujte, či Váš termín máme voľný. Ak áno môžete pokračovať k objednávke.

Objednať

Výsledná cena tohto balíka je 900 €. Vo výslednej sume nie sú zahrnuté cestovné náklady. Cestovné náklady mimo Levoče sú vo výške 0,20 € za kilometer. Cestovné náklady sa prirátajú k sume až pri odovzdaní videozáznamu. Ak ste sa rozhodli pre tento balík, kliknite na tlačidlo nižšie.

Neviete si vybrať z balíkov našich služieb? Napíšte nám cez kontaktný formulár a my Vám na základe Vašich požiadaviek ušijeme balík na mieru.