Tento balík obsahuje najviac zo všetkých balíkov. Dĺžka výsledného videa je 90-120 minút. Na Vašu svadbu prídu dvaja profesionálni kameramani s troma kamerami.

Filmuje sa:

Kameramani natáčajú do 2:00 hod ráno. Balík obsahuje 2 klipy. Klip z celej svadby a klip z prechádzky a fotenia.

Svadobné DVD/Blu-ray menu

Tento balík obsahuje výber zo štyroch nádherných svadobných DVD/Blu-ray menu. Ktoré si vyberiete ostáva už len na Vás.

DVD disk a USB Flash disk

Výsledné video je nahraté na DVD disk. V cene sú zahrnuté 2 ks DVD s obalom a podtlačou disku a Full HD video zo svadby nahraté na 1 ks USB Flash disku.

Ukážka zo svadobného balíka Golden Star

Čo povedali klienti, ktorí si už nás objednali

DENISKA

Video bolo perfektné. Taktiež aj komunikácia a prístup. Nápady kameramana taktiež skvelé 🙂 Sme úplne spokojní s manželom a odporúčam vrelo aj ďalším párom 🙂

KATKA

Na kameramanovi sme si dali záležať a určite sme sa rozhodovali aj na základe referencií. Musíme povedať, že náš výber bol skvelý a zodpovedal našej predstave. Jano ukázal veľkú dávku profesionality, kamarátsky a ľudský prístup. Výsledkom bolo veľmi kvalitne spracované video vo Full HD, na ktoré sme skutočne nemuseli dlho čakať. Spracovanie a efekty ocenili aj naši známi, ktorí si už s nami video stihli pozrieť. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za zachytenie nášho svadobného dňa.   

JOZEF

Sme veľmi spokojní s videom zo svadby, s kvalitou, s cenou, s prístupom, môžeme len odporúčať ďalej. Je to naozaj PÁN kameraman, ústretový, milý, šikovný a nemáme čo vytknúť, klobúk dole.

Kalendár obsadenosti

Na záver si ešte skontrolujte, či Váš termín máme voľný. Ak áno môžete pokračovať k objednávke.

Objednať

Výsledná cena tohto balíka je 750 €. Ak ste sa rozhodli pre tento balík, kliknite na tlačidlo nižšie.

Neviete si vybrať z balíkov našich služieb? Napíšte nám cez kontaktný formulár a my Vám na základe Vašich požiadaviek ušijeme balík na mieru.