Ak máte záujem o natočenie len hlavných častí svadobného dňa, tak tento balík je presne pre Vás. Balík Mini je hodinové video, ktoré zobrazuje priebeh svadby od Odobierky nevesty až do 20:00 hod svadobného dňa. Na svadbu príde jeden profesionálny kameraman s jednou kamerou. Natáčať sa začína približne o 14:00 hod vo svadobný deň. Záleží od toho, ako sa dohodneme na osobnom stretnutí.

Filmuje sa:

Kameraman natáča do 20:00 hod. Tento balík neobsahuje videoklip z prechádzky a fotenia. Videoklip z celej svadby je účasťou tohto balíka.

Svadobné DVD/Blu-ray menu

Tento balík obsahuje výber zo štyroch nádherných svadobných DVD/Blu-ray menu. Ktoré si vyberiete ostáva už len na Vás.

DVD a USB Flash disk

Výsledné video je nahraté na DVD disk. V cene sú zahrnuté 2 ks DVD s obalom a podtlačou disku a Full HD video zo svadby nahraté na 1 ks USB Flash disk.

Videoklip z balíka Mini

Čo povedali klienti, ktorí si už nás objednali

DENISKA

Video bolo perfektné. Taktiež aj komunikácia a prístup. Nápady kameramana taktiež skvelé 🙂 Sme úplne spokojní s manželom a odporúčam vrelo aj ďalším párom 🙂

KATKA

Na kameramanovi sme si dali záležať a určite sme sa rozhodovali aj na základe referencií. Musíme povedať, že náš výber bol skvelý a zodpovedal našej predstave. Jano ukázal veľkú dávku profesionality, kamarátsky a ľudský prístup. Výsledkom bolo veľmi kvalitne spracované video vo Full HD, na ktoré sme skutočne nemuseli dlho čakať. Spracovanie a efekty ocenili aj naši známi, ktorí si už s nami video stihli pozrieť. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za zachytenie nášho svadobného dňa.

JOZEF

Sme veľmi spokojní s videom zo svadby, s kvalitou, s cenou, s prístupom, môžeme len odporúčať ďalej. Je to naozaj PÁN kameraman, ústretový, milý, šikovný a nemáme čo vytknúť, klobúk dole.

Kalendár obsadenosti

Na záver si ešte skontrolujte, či Váš termín máme voľný. Ak áno môžete pokračovať k objednávke.

Objednať

Výsledná cena tohto balíka je 450 €. Ak ste sa rozhodli pre tento balík, kliknite na tlačidlo nižšie.

Neviete si vybrať z balíkov našich služieb? Napíšte nám cez kontaktný formulár a my Vám na základe Vašich požiadaviek ušijeme balík na mieru.