Na svadbu Vám príde jeden profesionálny kameraman s dvoma kamerami. Natáča sa celý svadobný deň od prípravy nevesty a ženícha až do 2 hodiny rána. Balík obsahuje aj natáčanie dronom.

Filmuje sa:

Kameraman natáča do 02:00 hod. Balík obsahuje videoklip zo svadby, ako aj videoklip z prechádzky a fotenia. Vaše výsledné video bude mať dĺžku 90-120 minút. Ak prechádzku plánujete mimo svadobný deň, tak sa dopláca 50 € k cene balíka za natáčanie v iný deň. Svadobné video v 4K rozlíšení si môžete vybrať pri objednávaní cez objednávkový formulár.

cloud_done

Cloud

Výsledné video z Vašej svadby bude uložené na Cloude. To znamená, že si ho môžete pozrieť z akéhokoľvek zariadenia (mobil, tablet, počítač, televízor), kedykoľvek a kdekoľvek. Jediné čo potrebujete je pripojenie na internet. Vaša svadba bude na cloude umiestnená až 6 mesiacov. Počas tejto doby si môžete svadobné video kedykoľvek bezplatne stiahnuť do svojho zariadenia.

usb

USB Flash disk

Celé video zo svadby aj s krátkym videoklipom navyše dostanete aj na USB Flash disku vo Full HD kvalite.

Ukážka svadby z balíka Standard

Čo povedali klienti, ktorí si už nás objednali

LUCKA A MAREK

Ďakujeme pánovi Zoričákovi za výborné spracovanie priebehu našej svadby. Odporúčame natáčanie dvoma kamerami, ktoré autentickejšie zachytáva naše spomienky. Pán Zoričák je ústretový človek, ktorý výborne vyhodnotil okamihy, ktoré natočil a zostrihal. Odporúčame jeho služby všetkými desiatimi.

KATKA A LUKÁŠ

Na kameramanovi sme si dali záležať a určite sme sa rozhodovali aj na základe referencií. Musíme povedať, že náš výber bol skvelý a zodpovedal našej predstave. Jano ukázal veľkú dávku profesionality, kamarátsky a ľudský prístup. Výsledkom bolo veľmi kvalitne spracované video vo Full HD, na ktoré sme skutočne nemuseli dlho čakať. Spracovanie a efekty ocenili aj naši známi, ktorí si už s nami video stihli pozrieť. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za zachytenie nášho svadobného dňa.

BIBIANA BEREGHÁZYOVÁ

Janko, zo srdca Ti ďakujeme za úžasne video z našej svadby. Ďakujeme za všetok čas, ktorý si nám venoval, za profesionalitu a hlavne za tvoju veľkú ochotu vo všetkom nám vyhovieť.😊 Určite odporúčame !!!

Kalendár obsadenosti

Na záver si ešte skontrolujte, či Váš termín máme voľný. Ak áno môžete pokračovať k objednávke.

Objednať

Výsledná cena tohto balíka je 600 €. Vo výslednej sume nie sú zahrnuté cestovné náklady. Cestovné náklady mimo Levoče sú vo výške 0,20 € za kilometer. Cestovné náklady sa prirátajú k sume až pri odovzdaní videozáznamu. Ak ste sa rozhodli pre tento balík, kliknite na tlačidlo nižšie.

Neviete si vybrať z balíkov našich služieb? Napíšte nám cez kontaktný formulár a my Vám na základe Vašich požiadaviek ušijeme balík na mieru.