Na svadbu Vám príde jeden profesionálny kameraman s jednou kamerou. Natáča sa celý svadobný deň od prípravy nevesty a ženícha do 2 hodiny rána.

Filmuje sa:

Kameraman natáča do 02:00 hod. Balík obsahuje videoklip zo svadby, ako aj videoklip z prechádzky a fotenia. Vaše výsledné video bude mať dĺžku 90-120 minút.

Svadobné DVD/Blu-ray menu

Tento balík obsahuje výber zo štyroch nádherných svadobných DVD/Blu-ray menu. Ktoré si vyberiete ostáva už len na Vás.

DVD a USB Flash disk

Výsledné video z Vašej svadby bude nahraté na DVD disk. V cene sú zahrnuté 2 ks DVD s obalom a podtlačou disku a Full HD video zo svadby nahrané na 1 ks USB Flash disku.

Ukážka svadby z balíka Standard

Čo povedali klienti, ktorí si už nás objednali

LUCKA A MAREK

Ďakujeme pánovi Zoričákovi za výborné spracovanie priebehu našej svadby. Odporúčame natáčanie dvoma kamerami, ktoré autentickejšie zachytáva naše spomienky. Pán Zoričák je ústretový človek, ktorý výborne vyhodnotil okamihy, ktoré natočil a zostrihal. Odporúčame jeho služby všetkými desiatimi.

KATKA

Na kameramanovi sme si dali záležať a určite sme sa rozhodovali aj na základe referencií. Musíme povedať, že náš výber bol skvelý a zodpovedal našej predstave. Jano ukázal veľkú dávku profesionality, kamarátsky a ľudský prístup. Výsledkom bolo veľmi kvalitne spracované video vo Full HD, na ktoré sme skutočne nemuseli dlho čakať. Spracovanie a efekty ocenili aj naši známi, ktorí si už s nami video stihli pozrieť. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za zachytenie nášho svadobného dňa.

JOZEF

Sme veľmi spokojní s videom zo svadby, s kvalitou, s cenou, s prístupom, môžeme len odporúčať ďalej. Je to naozaj PÁN kameraman, ústretový, milý, šikovný a nemáme čo vytknúť, klobúk dole.

Kalendár obsadenosti

Na záver si ešte skontrolujte, či Váš termín máme voľný. Ak áno môžete pokračovať k objednávke.

Objednať

Výsledná cena tohto balíka je 600 €. Ak ste sa rozhodli pre tento balík, kliknite na tlačidlo nižšie.

Neviete si vybrať z balíkov našich služieb? Napíšte nám cez kontaktný formulár a my Vám na základe Vašich požiadaviek ušijeme balík na mieru.