3 dôvody prečo si na svadbu zavolať kameramana

Kameraman
Zdroj foto: Unsplash

Ako sa pripraviť na vysnívaný deň „D“? Prinášame vám články a rozhovory s nevestami, organizátormi, Starejšími, či majiteľmi reštaurácií, ktorí už svadbu zažili a vedia tak poradiť a našepkať, čo také by na svadbe nemalo chýbať. 🙂 Dnes vám prinášame článok o tom, či sa oplatí na svadbu zavolať kameramana alebo nie. Príjemné čítanie. Tím GOLDEN STAR VIDEO

Keď som rozmýšľala o svojej vysnívanej svadbe, nesmelo na nej chýbať chutné jedlo, taktiež skvelá hudba, aby sa ľudia dobre bavili. Samozrejmosťou bola aj krásna, honosná sála, v ktorej by sa ľudia cítili výnimočne a podčiarkovala by dôležitosť tohto dňa. Detaily by dotvorila pekná výzdoba. Svadobné šaty, topánky, účes, make-up,… všetko muselo byť. Keď však prišlo na otázku, ako si zvečniť tento deň, nebola som si nikdy istá. Teda takto, k fotkám mám blízko, sama rada fotím, a vytváram si takto spomienky na udalosti, ktoré mi život prináša. Fotografa som preto na svojej svadbe chcela, ale čo takého kameramana? Áno či nie?

Dôvody prečo neváhať a zabezpečiť si kameramana na svadbu

1. Spomienky

Nevesta a ženích
Zdroj foto: Unsplash

Vo váš svadobný deň sa toho stane skutočne veľa, prežijete množstvo krásnych okamihov a tie najsilnejšie si budete určite pamätať navždy, ale všetko si nie ste schopný zapamätať. Video je skvelý spôsob, ako si pripomenúť aj tie chvíle, na ktoré ste už stihli pozabudnúť.

2. Dôležité okamihy

mladomanželský tanec
Zdroj foto: Unsplash

Neboli ste všade, nevideli ste všetko a takisto ani vaši svadobní hostia. Nie všetci videli odobierku nevesty, či váš prvý svadobný tanec. Je množstvo okamihov, kedy sa svadobný hosť postaví tak nešťastne, že nič nevidí. Presne pre takéto prípady budete radi, že ste si na svadbu zavolali profesionálneho kameramana, ktorému nič neujde, zachytí vaše dôležité okamihy a doplní tak nie len vaše, ale aj spomienky vašich svadobných hostí.

3. Fotka nestačí

Výmena obrúčok
Zdroj foto: Unsplash

Určite nie je na škodu z času na čas si pripomenúť, čo ste si vo váš veľký deň navzájom ako nevesta a ženích sľúbili. Ako mi raz ktosi povedal: „Fotka ti svadobný sľub nepovie.“ A tento človek mal pravdu. Fotka zachytí okamih, to bez pochyby áno, ale je to „len“ statický obrázok. Som presvedčená o tom, že iné, omnoho intenzívnejšie pocity, dokáže vyvolať videozáznam, na ktorom je všetko presne tak, ako to vtedy naozaj bolo. Vďaka videu sa dokážete vrátiť v čase a prežiť tie pocity, ktoré ste zažívali na obrade znova a znova.

Viem, že na váš najkrajší deň v živote nikdy nezabudnete, hoci by ste na svadbe nemali kameramana, ale pripomenúť si detaily tohto dňa bude určite vždy namieste a vďaka videu to bude také jednoduché. Ak ste doteraz váhali, verím, že vám moje slová pomohli ku konečnému rozhodnutiu. Mne je dnes jasné, že investovať do večnej spomienky je určite dobrý nápad a je to aj dôvod, aby na mojej vysnívanej svadbe nechýbal profesionálny kameraman.

Ak rozmýšľate nad tým, akú pesničku použijete vo Vašom prvom svadobnom tanci mám pre Vás pár typov v tomto článku TOP 11 hraných valčíkov na svadbu.

Videoklipy zo svadieb nájdete na našom Youtube kanáli Golden Star Video

0 0 hlasujte
Hodnotenie článku

Zdielajte článok na:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Odoberať
Upozorniť
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Vaše myšlienky ma potešia, zanechajte komentár.x