1. Ako vytvoriť objednávku na stránke Golden Star Video?

Objednávku na stránke vytvoríte tak, že kliknete na podstránku cenník, ktorá sa nachádza v hornom menu. Po kliknutí sa Vám zobrazia tri balíky, ktoré ponúkame pri svadbách. Kliknutím na balík sa Vám zobrazí stránka, ktorá popisuje, čo všetko obsahuje daný balík. Úplne na konci balíka sa nachádza tlačidlo objednať. Kliknete na neho a zobrazí sa Vám formulár, kde zadáte dátum Vašej svadby alebo stužkovej slávnosti. Ak sme voľní, tak sa vám po overení zobrazí formulár, ktorý treba vyplniť a odoslať. Po odoslaní je objednávka kompletná.

2. Čo nasleduje po vytvorení objednávky?

Po vytvorení objednávky na Vami zadaný email príde zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť do dvoch týždňov. Po uhradení nasleduje osobné stretnutie, kde podpíšeme zmluvu a dohodneme ostatné detaily ohľadom Vašej svadby alebo stužkovej slávnosti.

3. Cena balíka je výsledná cena alebo sa ešte niečo zarátava do ceny balíka?

Do ceny balíka sa ešte zarátavajú cestovné náklady, ktoré prejazdíme pri cestovaní na Vašu svadbu. Cena sa vyráta až po príchode domov z akcie, kde sa sčítajú kilometre. Cena za jeden kilometer predstavuje sumu 0,20 €.

4. Môžu sa balíky upravovať?

Áno, balíky sa môžu upravovať. Ak Vám na niektorom z jednotlivých balíkov niečo nevyhovuje, vieme ho dodatočne upraviť a prispôsobiť Vašim potrebám.

5. Je potrebné absolvovať pred svadbou ešte nejaké stretnutie?

Nie. Tesne pred svadbou si už len emailom alebo telefonicky upresníme, o koľkej prídeme na Vašu svadbu a skontrolujeme, či platí všetko tak, ako sme sa dohodli pri osobnom stretnutí.

6. Aká je čakacia doba na výsledné video?

Čakacia doba na výsledné video sa pohybuje v rozpätí od 2 týždňov po 3 mesiace. Záleží to od toho, koľko máme práve práce. Maximálna čakacia doba sú 3 mesiace.