5 krokov ako vybrať to správne kaderníctvo pre váš veľký deň

Nevesty s účesmi
Zdroj foto: Internet

Ako sa pripraviť na vysnívaný deň „D“? Prinášame vám články a rozhovory s nevestami, organizátormi, Starejšími, či majiteľmi reštaurácií, ktorí už svadbu zažili a vedia tak poradiť a našepkať, čo také by na svadbe nemalo chýbať. 🙂 Dnes vám prinášame článok o tom, ako postupovať pri výbere toho správneho kaderníctva alebo salónu pre tvoj svadobný účes. Príjemné čítanie. Tím GOLDEN STAR VIDEO

Už ste sa hrabali internetom a našli ste ten úžasný účes, ktorý by sa vám jednoznačne hodil? Alebo ste sa naopak zľakli tých hrôzostrašných módnych výstrelkov, ktoré po internete kolujú?
Práve preto vám prinášame 5 jednoduchých krokov, ako nájsť toho správneho kaderníka / kaderníčku, jednoducho osobu, ktorá vás spraví v ten čarovný deň najkrajšou. 🙂 Určite si vyhraď čas na nasledujúce kroky. Pretože nielen hľadanie po internete zaberá veľa času, ale najmä osobná návšteva salónov, a tvorba účesov.

KROK 1.

kaderníctvo
Zdroj foto: Internet

Internet poznáš, tak klikaj:
Google, opýtaj sa všeobecne na sociálnych sieťach, tripadvisor, pýtaj si odporúčania priateľov, napíš na svadobné portály, oslov kamarátky, ktoré sa už vydali…
Vyber si v tvojom okolí salóny a kaderníctva, prípadne kaderníkov živnostníkov.

KROK 2.

Už si si vybrala? Nezabudni si pozrieť ich hodnotenie, recenzie na sociálnych sieťach i na webe. A najmä – počúvaj svoju intuíciu. Ktoré z tých množstva miest sa ti najviac páčilo podľa obrázkov a hodnotení na internete? Vyber si 3. A choď tam. 🙂 Kto nevyskúša, nemôže súdiť. Slová na internete, ani tie krásne obrázky sa nie vždy musia rovnať skutočnosti.

KROK 3.

nevesta
Zdroj foto: Andrea Polakovičová

V týchto troch salónoch si daj spraviť účes na svadbu. Máš viacero možností. Môžeš prísť s fotografiou, aká je predstava tvojho vysnívaného účesu. Môžeš im len povedať o tvojej predstave. Môžeš im prenechať plnú dôveru a nech ťa prekvapia.

TIP 1: Keď vieš, že tvoje vlasy sú úžasné, keď sú natočené do vĺn, ale zároveň vieš, že ti rýchlo spadnú tie vlny, oboznám ich o tom.

TIP 2: Keď vieš, že budeš počas svadby stále tancovať, a nemáš rada spotené vlasy na svojom krku, povedz im o tom a nech ti ich zopnú alebo vypnú dohora.

TIP 3: Po tohtoročnej skúsenosti so salónmi, nespomínaj že sa ideš vydávať. 😀 Keď chceš ušetriť – nehovor o svadobnom účese, lebo ti povedia 3-násobnú cenu. Povedz, že chceš účes na svadbu, opíš im tvoje šaty, ukáž obrázok,… rovnako to platí aj o nechtoch, líčení, o spodnom prádle, o doplnkoch … ). Prípadne si porovnaj vopred ceny na internete.

KROK 4.

Účesy si odfoť do mobilu, poraď sa s kamarátkami, ale aj budúcim manželom. Porovnaj trvanie, krásu, štýlovosť, cenu, kvalita vs. cena – však to poznáš. 🙂

Účes
Zdroj foto: Internet

KROK 5.

Vyber si jeden víťazný! A zopakuj svoju návštevu v salóne. Samozrejme je možné, že kaderník/ kaderníčka môžu prísť aj k tebe domov v deň svadby, obradu alebo fotenia. Hovorí sa, že muži ako kaderníci majú väčší cit pre jemnosť účesov a také to babranie sa napr. s kvetmi vo vlasoch. Tento predsudok zahoď a vyskúšaj aj – aj.

Nezabudni následne svoju spokojnosť s účesom spomenúť v recenzii pre daný salón. Aby aj budúce nevesty mali možnosť ľahšej voľby. 🙂

Prajeme veeeeľa trpezlivosti pri česaní a všetkých ďalších prípravach.

Čítala si už článok ako zabaviť počas svadby hostí? Rôzne aktivity, ktoré sme zažili na svadbách si prečítaj TU.

Pre tím GOLDEN STAR VIDEO napísala Petra Ragas

0 0 hlasujte
Hodnotenie článku

Zdielajte článok na:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Odoberať
Upozorniť
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Vaše myšlienky ma potešia, zanechajte komentár.x