Svadba Maxi

Tento balík obsahuje najviac zo všetkých balíkov. Dĺžka výsledného videa je 90-120 minút. Na Vašu svadbu prídu dvaja profesionálni kameramani s dvoma kamerami + dron.

Filmuje sa:

Kameramani natáčajú do 1:00 hod ráno. Balík obsahuje hlavné video s dĺžkou 90 – 120 minút + videoklip zo svadby, ako aj videoklip z prechádzky a fotenia

Cloud

Výsledné video z Vašej svadby bude uložené na Cloude. To znamená, že si ho môžete pozrieť z akéhokoľvek zariadenia (mobil, tablet, počítač, televízor), kedykoľvek a kdekoľvek. Jediné čo potrebujete je pripojenie na internet. Vaša svadba bude na cloude umiestnená až 6 mesiacov. Počas tejto doby si môžete svadobné video kedykoľvek bezplatne stiahnuť do svojho zariadenia.

USB Flash disk

Celé video zo svadby aj s krátkym videoklipom navyše dostanete aj na USB Flash disku vo Full HD kvalite v drevenej krabičke.

Doplnkové služby

Natáčanie prechádzky mimo svadobný deň: 50 €
Natáčanie po 1:00 hod ráno: 30 € (za každú začatú hodinu)
Natáčanie v 4K rozlíšení: 100 €

Ukážka zo svadby

Cena

Výsledná cena tohto balíka je 900 €. Vo výslednej sume nie sú zahrnuté cestovné náklady. Cestovné náklady mimo Levoče sú vo výške 0,20 € za kilometer. Cestovné náklady sa prirátajú k sume až pri odovzdaní videozáznamu.

Rezervácia

Ak máte záujem o rezerváciu, prosím kontaktujte ma prostredníctvom tohto formulára.