Netradičný výber svadobných šiat

svadobné šaty
Zdroj foto: Internet

Ako sa pripraviť na vysnívaný deň „D“? Prinášame vám články a rozhovory s nevestami, organizátormi, Starejšími, či majiteľmi reštaurácií, ktorí už svadbu zažili a vedia tak poradiť a našepkať, čo také by na svadbe nemalo chýbať. 🙂 Dnes vám prinášame článok o výbere farieb svadobných šiat. Príjemné čítanie. Tím GOLDEN STAR VIDEO

Aké šaty si vyberiete? Budú korzetové alebo v jednom celku? Vyberiete si biele šaty alebo farebné? Odhalíte nohy až po kolená alebo nie? Poďme sa spolu pozrieť na pár tipov nižšie.

Tradičné svadobné šaty

Keď sa povie svadba a šaty – predstavíme si automaticky krásne upravenú nevestu v bielych svadobných šatách. Dnes už sem radíme aj svetlé farby, po ktorých budúce nevesty siahajú, ako napr. smotanovú, zlatú a krémovú. Pri svetlých farbách myslite najmä na doplnky, ktoré vyniknú a zároveň sa hodia.

Svadobné šaty
Zdroj foto: Internet

Nebojte sa farieb

Žltá, červená, tyrkysová, oranžová… Dnes máme na výber mnoho krásnych farieb, tak prečo po nich nesiahnuť. Výber je len a len na vás! Nenechajte sa odradiť rečami druhých. A keď nie výrazné šaty, tak aspoň farebne sýte doplnky a ozdoby. Inak, veľmi obľúbené sú čelenky do vlasov. Pozrite sa na nejaké. A myslite na to, že je to jediný deň, kedy môžete byť kým chcete, obliecť sa ako chcete. 🙂

Majte svoj vlastný štýl

Videla som už veľa krásnych neviest, veľa vyfešákovaných ženíchov. Avšak jednoznačne u mňa vyhrávajú tí, ktorí idú vlastnou cestou a svadbu si spravia vo vlastnom štýle. Naši kamaráti poňali svadbu v duchu „conversiek“ a tradičnej bielej farby, čím vytvorili špeciálnu kombináciu.

Zdroj foto: Petra Ragas

My sami sme zladili našu svadbu do modrej kráľovskej farby. Ženích si dal oblek ušiť na mieru, ja ako nevesta som si kúpila dlhé šaty transformers od Fashion Guide, ktoré sa dajú viazať na viac ako 10 spôsobov. Po svadbe som si šaty skrátila, aby som ich využila viac ako len vo svadobný deň.

Výrazné svadobné šaty

Medzi výrazné svadobné šaty isto patria dlho rozoberané šaty Zuzany Plačkovej. A videli ste už čierne svadobné šaty? Tie by sme sem zaradili tiež. Dnes sú tieto a mnohé ďalšie odtiene tmavej ako napr. tmavomodrá, tmavozelená, tmavohnedá, bežné v zahraničí. U nás by ste sa zatiaľ nestretli s pochopením výberu takýchto šiat. A my už len čakáme, kedy sa táto podivná móda prebije aj do našich svadobných salónov.

Pre tím GOLDEN STAR VIDEO napísala Petra Ragas

0 0 hlasujte
Hodnotenie článku

Zdielajte článok na:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Odoberať
Upozorniť
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Vaše myšlienky ma potešia, zanechajte komentár.x