Svadba z vtáčej perspektívy. Pozrite si video

Svadba Janka a Tomáš
Zdroj foto: Chello Photo

V sobotu dňa 6. mája 2017, keď som šiel natáčať svadbu Janky a Tomáša som ešte netušil, aké prekvapenie ma v to ráno bude čakať. Svadba ako svadba? Nie…

Ako vždy som mal prísť ráno k neveste, aby som natočil obliekanie nevesty. Ako som prišiel k neveste, tak prvý krát som sa stretol s fotografom Michalom z Bardejova, ktorý prišiel nafotiť svadbu Janky a Tomáša.

Myslím si, že sme si dobre sadli a spolupráca prebiehala výborne. Hneď ráno má prekvapil aj tým, že so sebou priniesol dron. Bol som z toho trošku zaskočený, že načo je fotografovi dron? Ako to chce použiť k fotkám?

No nakoniec vysvitlo, že prišiel natočiť pár záberov z vrchu, aby som zábery mohol zakomponovať do svojho videa zo svadby. Čo ma veľmi potešilo, lebo doteraz som nemal možnosť natočiť alebo použiť zábery z výšky, keďže nevlastním dron.

Prezradím vám, že vo videoklipe uvidíte zábery z výšky, ako prichádza ženích k neveste, svadobný sprievod do kostola, zábery z Dúbravy a nakoniec…, ale to už vám neprezradím. Viac vo sa dozviete vo videoklipe.

Rád by som na záver poďakoval Michalovi za nádherné zábery zo svadby. Odkaz na stránku Michala ChelloPhoto.

Nieste rozhodnutí, akú kvalitu videa si zvoliť? Pozrite si článok, kde Vám vysvetlím rozdiel medzi HD videom a SD videom.

0 0 hlasujte
Hodnotenie článku

Zdielajte článok na:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Odoberať
Upozorniť
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Vaše myšlienky ma potešia, zanechajte komentár.x