Pošlite svoje priania k nebu. Oživte svoju svadbu lampiónom šťastia.

Lampióny šťastia

Lampióny šťastia sú krásnym spríjemnením svadobného večera. Ich posolstvo je navyše také romantické. Veď prostredníctvom nich by sa vaše priania mali preniesť do neba.

Večerná obloha zaplavená týmito lampiónmi má svoje jedinečné čaro. Je to veľmi romantické a poteší to dušu každého jedného človeka od malého dieťaťa až po najstaršieho svadobného hosťa. Presne preto sa na svadbu dokonale hodia.

Na niektorých svadbách si vypustenie lampióna šťastia užijú len mladomanželia, na iných svadbách sa zas k lampiónu dostane každá dvojica. Je to na rozhodnutí každého z vás.

Pozerať sa na lampión unášajúci sa vzduchom je určite zážitok, no aj jeho samotná príprava k tomu, aby dokázal vzlietnuť k nebu je obrovskou udalosťou a svadobných hostí to dokáže nečakane spojiť. Niektorí nebudú potrebovať ani návod a ich lampión poletí do pár sekúnd, iní sa nad tým trochu potrápia. Je to zábava a priestorom sa ponesie radosť a smiech.

Samotné lampióny nie sú veľkou finančnou položkou, teda závisí to od typu lampióna, ktorý si vyberiete.  Lampión je zvyčajne vyrobený zo špeciálneho papiera, ktorý je ohňovzdorný. Jeho súčasťou je aj parafínový knôt. Práve po jeho zapálení sa lampión naplní teplým vzduchom, a ten ho následne vynesie na princípe teplovzdušného balóna, až k nebu.

Do pozornosti však na záver dávame, aby ste nezabudli dbať na svoju bezpečnosť, bezpečnosť svojich svadobných hostí a aj okolitých ľudí. Lampióny šťastia sú totiž horiacim objektom, preto sa uistite, či je na danom území bezpečné tieto lampióny vypúšťať k nebu. Opýtať sa to môžete prevádzkara, alebo sa skontaktujte s obcou či mestom, v ktorom lampióny chcete vypúšťať. Nechcete predsa, aby sa Vaša svadba spájala s nepríjemnou udalosťou.

Ak neviete ako zabaviť hostí na svadbe, tak odporúčame prečítať si článok Program na svadbu. Zábavané aktivity

0 0 hlasujte
Hodnotenie článku

Zdielajte článok na:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Odoberať
Upozorniť
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Vaše myšlienky ma potešia, zanechajte komentár.x