Skvelí ľudia

Konal sa Večer skvelých ľudí

a Golden Star Video bolo pri tom

„Projekt pre všetkých skvelých ľudí, ktorí žijú alebo chcú žiť skvele. Pre všetkých, ktorí robia to, čo milujú, a ktorí sa chcú rozvíjať, vzájomne sa podporovať a zdieľať spolu svoje skúsenosti a radosť zo života.“ (Skvelí ľudia, 2018)

Golden Star Video je stále tam, kde sa deje niečo zaujímavé, a preto sa náš tím ocitol na akcii s názvom: Večer skvelých ľudí.

Skvelí ľudia
Zdroj foto: Ján Zoričák

Večer skvelých ľudí, je podujatie, ktoré spája všetkých skvelých ľudí, ktorí sú odhodlaní na sebe pracovať a majú záujem o získanie inšpirácie a kontaktov ďalších skvelých ľudí. Podujatie sa zameriava na networking a vzájomnú podporu.

Priebeh večera je veľmi príjemný, v priateľskej a pohodovej atmosfére. Na pódiu sa na začiatku predstavia organizátori tohto projektu a ich zaujímaví a inšpiratívni hostia. Rozhovory s hosťami si vychutnáte pri teplom čaji alebo káve. Po tejto „oficiálnejšej“ časti nasleduje druhá časť, v ktorej si zúčastnení navzájom vymieňajú svoje skúsenosti, rozprávajú sa o vlastných úspechoch a prezentujú svoje podnikanie, alebo záľubu, v ktorej sú skvelí.

Zakladatelia projektu

Za vznikom a realizáciou projektu Skvelí ľudia a aj akcií, ktoré z tohto projektu vzišli, akými je aj Večer skvelých ľudí, stoja dve skvelé žienky: Katarína Šprincová a Terézia Breňová a ich šikovný externý tím skvelých ľudí.

Projekt skvelí ľudia však nie je prvým, ktorý nesie myšlienku vzájomnej interakcie skvelých ľudí. Projektu Skvelí ľudia totižto predchádzal projekt Skvelé žienky, ktorí vznikol už v roku 2014 a bol zameraný na nežnejšie pohlavie. Workshopy, kurzy a akcie pre ženy mali veľký úspech a časom sa práca tímu rozšírila aj o aktivity pre mužské pohlavie. Tento krok si vyžadoval nový názov, čím vznikli Skvelí ľudia.

Skvelí ľudia dnes fungujú v štyroch kategóriách, a to:

  • Ži skvele
  • Podnikaj skvele
  • Vyzeraj skvele
  • Bav sa skvele

Ako takí večer skvelých ľudí vyzerá? Pozrite si naše krátke video z tohto večera.

Ak vás tento projekt oslovil a radi by ste sa o ňom dozvedeli viac, na stránke Skvelí ľudia nájdete všetky dôležité informácie.

0 0 hlasujte
Hodnotenie článku

Zdielajte článok na:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Odoberať
Upozorniť
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Vaše myšlienky ma potešia, zanechajte komentár.x