Umenie byť ženou

Ešte ste sa nestretli s týmto názvom? Čo sa pod slovami „Umenie byť ženou“ vlastne skrýva?

Nejde tu o žiadnu filozofickú úvahu, ale o názov reálnej a veľmi úspešnej konferencie pre ženy.

Konferencia Umenie byť ženou

Mysli Miluj Meň

Umenie byť ženou
Zdroj foto: Ján Zoričák

My, ženy, sme úžasné stvorenia, a často krát sa stane, že myslíme viac na iných ako na seba. Pritom je dôležité práve to, aby my sme boli šťastné a spokojné, a tak bude šťastný a spokojný aj svet okolo nás.  

Ženy rôzneho veku a rôznych záujmov majú počas celého dňa trvania konferencie možnosť inšpirovať sa úspešnými príbehmi šikovných žien. Je to deň, počas ktorého má každá žena, čas si oddýchnuť, stretnúť zaujímavých ľudí, namotivovať sa a inšpirovať sa k ďalším životným krokom.

Tím Golden Star Video mal možnosť zažiť neopakovateľnú atmosféru konferencie aj v Košiciach aj v Bratislave, kde sa tieto podujatia zvyknú konať. Počas celého dňa sa na pódiách hneď v dvoch sálach súčasne, predstavuje niekoľko inšpiratívnych speakrov, ktorí dodávajú zúčastneným ženám silu, energiu a inšpiráciu.

Bodkou na konci celého dňa je večerná Talkshow, ktorú vedie Adela Vinczeová a vždy sa jej zúčastnia výnimoční hostia. Večer prebieha vo veľmi neformálnej, uvoľnenej atmosfére. Adela sa s hosťami baví o témach, ktoré odzneli na prednáškach, takže každý si má možnosť počas tejto talkshow zrekapitulovať priebeh celého dňa.

Zakladateľkami konferencie sú dve úžasné ženy Marcela ReiszAlexandra Pevalová, ktoré majú dlhoročné skúsenosti s organizovaním korporátnych eventov a tieto skúsenosti zúžitkovali aj pri organizovaní najväčšej ženskej konferencie na Slovensku.

Ambasádorkou tejto jedinečnej ženskej konferencie je veľmi úspešná a inšpiratívna žena, ktorú netreba predstavovať, Adela Vinczeová.

Najbližšie sa konferencia Umenie byť ženou bude konať 04.04.2020 v Bratislave.

Ak vás toto podujatie zaujalo a rady by ste si pozreli program a zistili bližšie informácie, odporúčame sledovať oficiálnu stránku konferencie.

Jan Svoboda – Čo sa stane, keď žena zlyhá v úlohe matky

0 0 hlasujte
Hodnotenie článku

Zdielajte článok na:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Odoberať
Upozorniť
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Vaše myšlienky ma potešia, zanechajte komentár.x